Львівські митники затримали контрабандистів, які «замаскували» під секонд-хенд 6 тонн нового одягу

0
1204

i20170914163909-sekond-xend

Львівські митники виявили контрабандистів, які під виглядом вживаного одягу намагались провезти в Україну з Польщі майже 6 тонн нового одягу. Про це повідомляє ДФС Львівської області.

Згідно з товаросупровідними документами, одяг везли з Польщі на адреси ТОВ м. Києва та Львова.

Працівники Львівської митниці провели повний митний огляд цих транспортних засобів. За результатами огляду в одному автомобілі було виявлено 3 982 кг прихованого вантажу, а в іншому – 1 770 кг. «Серед них: нові скатертини, рушники, постільну білизну, одяг та взуття без візуальних ознак зношення з ярликами, сумки, шкіряний одяг, хутрові вироби, спальні мішки тощо різних виробників та торгівельних марок. Митницею встановлено, що в одному випадку керівник компанії відправника в іншому – керівник компанії одержувача вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо його найменування та асортименту», – йдеться в повідомленні.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Прихований товар вилучено. Його вартість встановлять додатково.

Справу скерують до суду.