Львівські митники затримали контрабандистів, які «замаскували» під секонд-хенд 6 тонн нового одягу

0
1059

i20170914163909-sekond-xend

Львівські митники виявили контрабандистів, які під виглядом вживаного одягу намагались провезти в Україну з Польщі майже 6 тонн нового одягу. Про це повідомляє ДФС Львівської області.

Згідно з товаросупровідними документами, одяг везли з Польщі на адреси ТОВ м. Києва та Львова.

Працівники Львівської митниці провели повний митний огляд цих транспортних засобів. За результатами огляду в одному автомобілі було виявлено 3 982 кг прихованого вантажу, а в іншому – 1 770 кг. «Серед них: нові скатертини, рушники, постільну білизну, одяг та взуття без візуальних ознак зношення з ярликами, сумки, шкіряний одяг, хутрові вироби, спальні мішки тощо різних виробників та торгівельних марок. Митницею встановлено, що в одному випадку керівник компанії відправника в іншому – керівник компанії одержувача вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо його найменування та асортименту», – йдеться в повідомленні.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Прихований товар вилучено. Його вартість встановлять додатково.

Справу скерують до суду.

 

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!