Львівські митники затримали фармпрепарати вартістю майже 25 тис. грн

0
803

tabletki

Громадянка України легковим автомобілем поверталась із приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Рава-Руська». Для руху обрала смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявила про відсутність у неї будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Під час митного оформлення у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілі таких предметів та товарів, тому автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду. Там, у салоні автомобіля було виявлено фармацевтичні препарати в асортименті – таблетки, креми, мазі, сиропи тощо. Їх вартість становить майже 25 тис. грн, що перевищує неоподатковувані норми ввезення товарів громадянами на митну територію України, встановлені п.1 ст. 374 МКУ.

59de22601b520

Фото: прес-служба ДФС

Так, громадянка України порушила встановлений відповідно до Митного кодексу порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Складено протокол. Фармацевтичні препарати вилучено. Справу скерують до суду.

«Генплан Таможни»