Львівські митники затримали фармпрепарати вартістю майже 25 тис. грн

0
754

tabletki

Громадянка України легковим автомобілем поверталась із приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Рава-Руська». Для руху обрала смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявила про відсутність у неї будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Під час митного оформлення у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілі таких предметів та товарів, тому автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду. Там, у салоні автомобіля було виявлено фармацевтичні препарати в асортименті – таблетки, креми, мазі, сиропи тощо. Їх вартість становить майже 25 тис. грн, що перевищує неоподатковувані норми ввезення товарів громадянами на митну територію України, встановлені п.1 ст. 374 МКУ.

59de22601b520

Фото: прес-служба ДФС

Так, громадянка України порушила встановлений відповідно до Митного кодексу порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Складено протокол. Фармацевтичні препарати вилучено. Справу скерують до суду.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!