Львівські митники вилучили димові свічки та гранати

0
1056

zbroya

Товар, заборонений до ввезення на митну територію України, намагався ввезти 43-річний житель Львівщини.

Днями на адресу Львівської митниці ДФС надійшли висновки експертів щодо вилучених товарів, які громадянин України перевозив з Республіки Польщі автомобілем «Volkswagen TRANSPORTER».

Він прибув у пункт пропуску «Шегині – Медика» та формою митного контролю обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Під час огляду у салоні автомобіля було виявлено 12 предметів циліндричної форми зеленого кольору різного діаметру та висоти, 15 запалів та 12 кругів запалення. Товар вилучили та скерували на експертизу.

zbroya

Фото: ДФС України

«Експерти встановили, що предмети циліндричної форми зеленого кольору – 6 свічок димних DM-2B та 6 димових гранат RGD-3B IFR доступні лише за ліцензією Міністерства внутрішніх справ Республіки Польщі і використовуються для військових потреб відповідно до законів. Також такі товари, згідно з постановою КМУ від 28 січня 2004р. № 86 Закону України від 20 лютого №549-IV, обмежено до переміщення через митний кордон України», — розповіли в ДФС України.

Отже, громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто переміщував товар, заборонений до ввезення на митну територію України.

Складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

«Генплан Таможни»

Загальне фото: Мережа Інтернет