Львівська митниця викрила незаконне переміщення значної кількості валюти

0
3358

photo.44940

Учора, 26.02.2018 року, в пункт пропуску «Краковець-Корчова» Львівської митниці ДФС у напрямку виїзд за межі митної території України смугою руху «червоний коридор» заїхав автомобіль Ніссан Прімастар на польській реєстрації, яким переміщувались два громадянина України. Під час заповнення митної декларації водій зазначеного автомобіля задекларував грошові кошти у сумі 6 тисяч злотих Республіки Польща, — повідомили у прес-службі ДФСУ.

Працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці провели поглиблений огляд зазначеного транспортного засобу у спеціально обладнаному боксі.

За результатами поглибленого огляду автомобіля у салоні автомобіля працівниками управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС виявлено валюту, яка переміщувалась громадянами в особистих речах та в салоні автомобіля у кількості 90 тисяч фунтів Великобританії, 72 200 злотих Республіки Польщі та 1600 доларів США, яка не була заявлена митним органам у встановленому законодавством порядку.

Таким чином у діях громадян України наявні ознаки незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у випадку переміщення через митний кордон України. Відповідальність за такі дії передбачено ст. 472 Митного кодексу України. Проводиться документування вказаного правопорушення.