ЛУЦЕНКО. ПІАР ТА ІМІТАЦІЯ

0
494

Декілька днів тому назад Генпрокурор Юрій Луценко звернувся до громадян з проханням повідомляти про коштовні автівки прокурорів. Це при тому, що про такі факти вже знято купу сюжетів на ТБ, при тому, що в ГПУ знають не те що про такі авто, знають про існування кримінальних справ щодо корупційного збагачення прокурорів на мільйони доларів, як, наприклад, справа НАБУ номер 52015000000000017, щодо військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Які автівки? То мєлочь по карманах! Але де зараз корупціонер Кулик? Розслідує корупцію злочинної влади попередників ! Під прямим керівництвом Юрія Віталійовича!
Зараз вже можно однозначною стверджувати, що з приходом Луценка на посаду Генпрокурора, ГПУ остаточно покриється товстим шаром лицемірства, дволикості і окозамилювання — якостями, зведеними діючою владою у культ і сенс її існування. І все це буде супроводжуватися дзвінким піаром від самого пана Луценка.
Імітація дій для режиму Порошенка важливіша за самі дії. А імітація боротьби з корупцією, це спосіб для діючої влади покривати корупцію власну.

Колись таскав він квіточки до Лєніна.
Вже потім звався Юра — Термінатор.
А зараз він в борделі у Рошеніна,
Генпрокурорський фалоімітатор..

Олександр Ружанський

2016-06-21 11:03 1087