Литва перевіряє законність ввезення в Україну авто на єврономерах

0
1277

im578x383-1490092841

В Україні перебуває понад 59 тис авто з литовською реєстрацією, з яких 44,6 тис — в режимі тимчасового ввезення.

Митниця Литовської Республіки за запитом Державної фіскальної служби України розпочала розслідування відносно законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, що зареєстровані на території Литви. Про це повідомили в прес-службі ДФС.

Зазначається, що станом на 1 листопада на митній території України знаходиться понад 59 тис транспортних засобів з литовської реєстрацією, левова частка яких — 44,6 тис — в режимі тимчасового ввезення.

Також в ДФС назвали перспективним напрямом подальшого співробітництва між митницями обох країн участь України у єдиному режимі транзиту та приєднання до загальної системи NCTS (New Customs Transit System — нова система митного транзиту), що є першочерговим питанням переходу нашої країни до європейських митних правил. В цьому напрямку Литва надасть можливість закупівлі програмного продукту, допомога з його установки та навчання працівників ДФС.

Раніше в ДФС повідомили про те, що більш 63,9 тисячі транспортних засобів комерційного і особистого користування з іноземною реєстрацією, які ввозилися протягом 2015-2017 років у режимі транзиту та тимчасового ввезення, знаходяться в Україні з порушенням терміну.

Також повідомлялося, що ГФС вирішили посилити відповідальність за порушення режиму тимчасового ввезення авто на іноземних номерах — розроблений відповідний законопроект, який вже погоджений з Мінфіном.

«ZN.ua»