Кондратьєв Андрій Юрійович – достойний, чесний та грамотний професіонал у будівництві корупційних вертикалей

0
1665

В той час, коли вся країна бореться з будь-якими проявами корупції, Держпродспоживслужба тишком-нишком будує вертикаль, яка не має нічого спільного із задекларованими цінностями.

Як приклад, можна навести Дніпровську область, де було призначено на посаду мільйонера Кондратьєва Андрія Юрійовича, який так і не зміг пояснити шляхи походження свого майна. Зараз у всіх на устах справа прокурора Кулика, який не може пояснити походження трьох мільйонів гривень, а звідки Кондратьєв взяв двадцять мільйонів Лапу не цікавить.

З подання Кондратьєва було призначено 33 в.о. начальників територіальних органів виключно з працівників СЕС, з яких 14 посадовців 5 місяців не ходять на роботу, але регулярно отримують зарплату. Останні 20 у більшості не працюють за місцем реєстрації установи, що кличе за собою нераціональне використання бюджетних коштів за комунальні послуги та оренду. З метою створення вертикалі з абсолютно контрольованих осіб було змінено штатний розпис, в якому прописані заступники начальників управління, завідувачі відділом епідеміологічного відділу.

Перелік діянь цього посадовця можна продовжувати та продовжувати, але все рівно керівництво Держпродспоживслужби України сліпе, глухе та німе. Що це, як не відвертий прояв корупції? Безкарність породжує свавілля і вже Кондратьєв своїми наказами звільняє та призначає, подумайте – начальників лікарень ветеринарної медицини. Хто знає систему, яка склалася сьогодні, розуміє, що це в принципі не можливо. Кондратьєв безкарно перевищує свої службові повноваження, мільйонерам Держпродспоживслужби закони не писані.

Хочу прогнозувати результати конкурсу по призначенню начальника управління Держпродспоживслужби в Дніпровській області, який скоро відбудеться. Прогнозовано перемогу отримає Кондратьєв Андрій Юрійович – достойний, чесний та грамотний професіонал, але тільки в будівництві корупційних вертикалей.

Але і це, ще не все. Важливе питання — хто займе друге місце і чому. Даю відповідь. Для цього треба бачити список конкурсантів, в якому достатньо підлеглих Кондратьєва. Є всі підстави вважати, що за результатами конкурсу хтось із них буде другим. Чому? Та тому що, у відповідності до Закону, в разі звільнення А.Кондратьєва протягом календарного року практично цей посадовець автоматично буде призначений на посаду. І вся схема збудованої Кондратьєвим з мовчазної згоди керівництва вертикаль корупції залишиться під контролем останнього.

Все дуже просто і зрозуміло, а нам усім будуть розповідати чергові байки. Якщо Володимир Іванович Лапа може спростувати викладені обставини, нехай спростує, якщо ні — тоді дійте і покажіть боротьбу с корупцією не на словах, а на ділі.

http://nashigroshi.org/2016/04/12/holovnyj-sanitarnyj-likar-dnipropetrovschyny-otrymav-u-podarunok-6-kvartyr/

http://ipress.ua/ru/news/glavniy_sanytarniy_vrach_dnepropetrovskoy_oblasty_poluchyl_v_podarok_shest_kvartyr_161769.html

Gemo Statik

2016-08-03 16:31 2896