Колишній очільник Рівненської митниці судиться з в.о. голови ДФС Мирославом Проданом

0
978

image-5

Рівненський окружний адміністративний суд залишив без руху позов екс-очільника Рівненської митниці ДФС Чаборая А.М., до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування наказу від 17.11.2017 №772 “Про проведення службового розслідування з відстороненням від виконання посадових обов’язків на час дисциплінарного провадження”.

Про це повідомляє Незалежна Служба Новин, посилаючись на судову Ухвалу від 10.04.2018р. № 817/994/18, яка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Підставами такого рішення суду є неналежним чином оформлена позовна заява.

Суд вказав позивачу усунути наявні недоліки шляхом подання до суду належним чином оформленої позовної заяви (з примірником для відповідача) з зазначенням у ній ідентифікаційного коду юридичної особи відповідача та номера і серії паспорта позивача чи реєстраційного номеру облікової картки платника податків позивача за його наявності, а також відомих номерів засобів зв’язку, офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти сторін; шляхом подання належним чином засвідченого доданого до позовної заяви копії наказу ДФС України від 17.11.2017 №772, а також всіх наявних в нього доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, включаючи докази отримання (ознайомлення) з спірним наказом (з примірниками для відповідача); власного письмового підтвердження про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, а також доказів сплати судового збору у розмірі 704,80 грн. або доказів, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.