Ключи в зад антикоррупционера

0
552

Мерзким октябрьским вечером в Киеве наряд полиции остановил автомобиль. Водитель явно был пьян. Естественно, пытался быковать, так как оказался председателем некоего Антикоррупционного комитета Украины Олегом Владимировичем Устиновым, в прошлом сотрудником Главка «К» СБУ. После доставки в райотдел и оформления штрафа Олег Устинов был отпущен. Однако, после выхода с территории райотдела на него тут же напали двое неизвестных якобы ему людей, избили и почему-то … вставили в задницу ключи от его же квартиры. Наряд полиции задержал нападавших. Ими оказались некие Владимир Дробот и Арсений Стретович, 1976 и 1979 года рождения. К пострадавшему была вызвана «скорая», которая отправила его в БСМП. Где был поставлен предварительный диагноз – закрытая черепно-мозговая травма. Что примечательно. Писать заявление на нападавших Олег Устинов отказался и заявил, что «разберется сам».

Надо сказать, что и сам Антикоррупционный комитет, и его сотрудники и вся эта история крайне мутны. Об Олеге Устинове информация практически отсутствует. Сам комитет активно «боролся» при Януковиче, но потом заморозился. Засветился разве что вот в таком скандале: «Раднику «антикорупціонера» дозволили полювати на 12 тис га без згоди селян

24 жовтня 2016

Суд відмовив у позові прокуратури про визнання недійсним рішення Київської облради про закріплення 11790 га мисливських угідь за ПП «Соколине Полісся». Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 5 жовтня.

У 2013 році Київська облрада уклала зі згаданим підприємством договір про умови ведення мисливського господарства і передала користування на 20 років 11790 га мисливських угідь.

Ці угіддя розташовані у тому числі в межах Іванківського району. Під полювання фактично було передано земельні паї жителів сіл району. За інформацією сільрад, питання передачі земель під полювання не розглядалося і згода власників паїв не надавалася.

Тому прокурор стверджує, що договір про умови ведення мисливського господарства з ПП «Соколине Полісся» суперечить законодавству.

Однак суд встановив, що передачу землі погодили підприємства, які орендували зі землі у селян. Так, сільсько-господарський виробничий кооператив «Олізарівський» дав згоду на використання під полювання на 800 га. ТОВ «Зелена хвиля» дало згоду на 3772 га. Щодо решти угідь, то її передачу погоджували користувачі – державні лісгоспи, а також сільради.

Таким чином, суд вирішив, що додаткове погодження з власниками ділянок не було потрібне за наявності згоди орендарів – користувачів цієї землі.

Засновниками ПП «Соколине Полісся» є Віталій Миколайович Кожура, Микола Олександрович та Олександр Миколайович Соколи.

Віталій Миколайович Кожура відомий як радник голови «Антикорупційного комітету України». На сайті організації головою значиться Олег Устінов. В Україні зареєстрована однойменна громадська організація, що з 2013 р. значиться у стані припинення. Також у 2010-2012 рр. Кожура значився директором ТОВ «Команда-А», що займалося слідчою діяльністю і безпекою. Співзасновником цієї компанії тоді був «Міжнародний фонд ветеранів спецпідрозділів «Альфа».»

В общем, сложна и опасна «антикоррупционная деятельность», господа. Меняйте замки и выбирайте маленькие ключи, желательно вообще электронные.

Игорь Николаев, для «ОРД»

2016-10-27 01:22 1239