Кінологічну команду Львівської митниці визнали найкращою серед митниць ДФС

0
1099

img_20180205_154728

Кінологічну команду Львівської митниці ДФС визнано найкращим кінологічним структурним підрозділом серед митниць ДФС за результатами роботи у 2017 році. Про це повідомляє «Львівська газета».

У Києві, де відбувалася спеціальна підготовка керівників відділів (секторів) кінологічного забезпечення за тематикою «організація кінологічного забезпечення у Державній фіскальній службі України», керівникові львівських кінологів вручили Кубок «Найкращий кінологічний підрозділ 2017».

risunok1_1

risunok2_1

Так, львівські кінологи впродовж 2017 року виявили 115 випадків переміщення наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів, що майже удвічі більше, ніж у 2016 році.

Окрім того, впродовж 2017 року інспектори-кінологи Львівської митниці ДФС відзначились у двох змаганнях кінологічних команд. За підсумками змагань у Тернополі бронзовим призером з пошуку наркотичних засобів став інспектор-кінолог Мирослав Манишин із лабрадором Кондором, а в Києві переможцем з пошуку тютюнових виробів став інспектор-кінолог Володимир Добровольський із лабрадором Лакі.

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!