Київські митники вилучили більше 16 кг «кокосового вугілля для кальяну»

0
1489

Kokosovyj-ugol-dlja-kaljana

Департамент організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії спільно з управлінням протидії митним правопорушенням Київської міської митниці ДФС виявили спробу незаконного ввезення в Україну товару «кокосове вугілля для кальяну», — повідомили в Державній фіскальній службі України.

Зазначається, що, згідно з митною декларацією та товаросупровідними документами, поданими для здійснення митного контролю та митного оформлення Київській міській митниці ДФС, на адресу одного з українських суб’єктів ЗЕД із Республіки Індонезія переміщувався товар «деревне вугілля» загальною вагою 16 100 кг.

За результатами митного огляду було встановлено, що під виглядом товару «деревне вугілля» переміщувався товар «кокосове вугілля для кальяну».

Отже, директор підприємства приховав від митного контролю переміщення товарів через митний кордон України, подавши документи з неправдивими відомостями про найменування та митну вартість товару.

За даним фактом Київська міська митниця ДФС склала протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 483 Митного кодексу України.

Санкція даної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 % вартості товарів — безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Товар загальною вагою 16 100 кг орієнтовною ринковою вартістю 1,5 млн гривень вилучено до прийняття рішення судом.

«Генплан Таможни»