Київські митники попередили незаконне ввезення 68 блоків цигарок

0
1235

цигарки

Працівники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксували спробу ввезення на територію України партії тютюнових виробів через пункт пропуску «Бориспіль» з порушенням митного законодавства. Про це повідомили в ГУ ДФС у Київській області.

«68 блоків цигарок «CAMEL» жовтого кольору українського виробництва спробував ввезти на територію України громадянин Ізраїлю, який прилетів авіарейсом з Тель-Авіва», — розповіли у відомстві.

Повідомляється, що для проходження митного контролю авіапасажир обрав «зелений коридор»,  чим заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Громадянин Ізраїлю, на момент проходження митного контролю, належним чином оформленої митної декларації не оформлював та не подавав, а також не звертався до інспекторів митниці з приводу декларування переміщуваних ним товарів.

Цигарки було виявлено на рентген-апараті у валізі пасажира без ознак приховування під час проведення вибіркового митного контролю багажу громадянина, після перетину ним білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”.

«Із загальної кількості сигарет громадянину Ізраїлю було пропущено 1 блок (200 штук цигарок), а за протоколом про порушення митних правил вилучено  до винесення судом рішення у справі 68 блоків цигарок», — уточнили у відомстві.

У прес-службі ДФС Київської митниці нагадують, що, згідно з ч.2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

«Генплан Таможни»