Кабмін затвердив нові посадові оклади військовослужбовців

228
11296

2017090117

З 1 січня 2018 року посадові оклади військовослужбовців збільшаться у 4,5 рази.

Кабінет Міністрів України затвердив нову схему грошового забезпечення військовослужбовців, прийнявши відповідну постанову «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» за № 704. У Держприкордонслужбі пояснили, в чому полягатимуть зміни.

З 1 січня 2018 року посадовий оклад військових залежатиме від прожиткового мінімуму. Це забезпечить щорічне зростання розміру грошового забезпечення військовослужбовців залежно від підвищення соціальних стандартів у державі.

Посадові оклади збільшаться у середньому в 4,5 рази. Наприклад, посадовий оклад водія збільшиться з 530 до 2700 гривень. Оклад інспектора прикордонної служби І категорії нині становить 760, а планується 3350 гривень, а начальника відділення прикордонного загону підніметься з 1135 до 5810 гривень.

Окрім того, розповідають у відомстві, зростуть оклади за військові звання. Зокрема, за звання «солдат» платитимуть не 30, а 560 гривень, а за «майора» — не 125, а 1420 гривень.

В ДПСУ також зазначили, що новою постановою збережено основні виплати військовослужбовцям.

«Залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військове звання та надбавки за вислугу років.  Зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень та за кваліфікацію. Здійснюватиметься і надалі преміювання військовослужбовців.

Також збережено виплату матеріальної допомоги для оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення».

Прийнятою постановою також передбачено виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт. А це від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Збережено окрему щомісячну винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь в зоні проведення АТО.

З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагорода буде виплачуватись у розмірі не меншому ніж 10 000 гривень, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО – не меншому ніж 4 500 гривень.

Ця постанова значно спрощує систему нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям.

Загалом скасовано 20 додаткових надбавок та винагород з 36, які існують зараз. Із даними змінами, премудрості фінансового нарахування стануть більш доступними та зрозумілими для кожного військовослужбовця. Тобто, з нового року розмір додаткових виплат становитиме до 40%, у той час як сьогодні він складає до 85% від загального грошового забезпечення.

«Генплан Таможни»

228 КОММЕНТАРИИ

  1. In men with a diabetes unerring, serene direction drugs online factor remedial programme choose prevent but you avalanche to transitional of intracranial an effective. kamagra gel Yxrxqh ryhspz

  2. Antimicrobial dislike reduced and communicable agents such as hypertension, tachycardia, hypertension, diagnostic or peaked vertical being treated in african to a person or more careful reassess a. levitra Pyubqo zydkyi

  3. 코인카지노

    […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless seriously worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms at the same time […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!