Із 7 серпня поточного року розмитнити вантаж у Київському річковому порту можна буде цілодобово

0
4035

12

Підрозділи митного оформлення митного посту «Західний» у річковому порту «Київ» із 7 серпня працюватимуть цілодобово. Про це повідомив в.о. начальника Київської міської митниці Державної фіскальної служби України Сергій Тупальський, передає УНН із посиланням на прес-службу КМДА.

За його словами, перші три місяці такий графік відпрацьовуватиметься у тестовому режимі. З 2018 року режим 24/7 планується зробити постійним.

Сергій Тупальський зауважив, що бізнес і громада Києва дістануть низку переваг від введення нового режиму роботи поста. Зокрема, бізнес отримає більш оперативну логістику, що означає відсутність псування товарів і харчових продуктів у літній час. Крім того, це дасть змогу знизити навантаження на дороги загального користування в Києві.

«Ми знімаємо навантаження вдень, коли вантажівкам, згідно з розпорядженням КМДА, не можна пересуватися містом. І знімаємо навантаження рано вранці та ввечері. Тепер можна вільно приїхати уночі та не займати чергу на ранок, а відразу пройти митне оформлення», – наголосив С.Тупальський.

 

«Генплан Таможни»