Гройсман доручив ДФС підготувати статистику звернень правоохоронних органів щодо переогляду вантажів на митниці

0
2540

87331

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив в. о. голови Державної фіскальної служби підготувати статистику звернень правоохоронних органів щодо переогляду вантажів і транспортних засобів на митниці.

«Доручаю ДФС провести аналітику, скільки було таких звернень щодо зупинки (вантажів і транспортних засобів — ІФ), повторних перевірок від правоохоронних органів, підготувати цю статистику. Ми її опублікуємо: скільки було звернень, скільки було зупинок, скільки було донараховано — наскільки ефективною була ця робота», — сказав прем’єр, відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка (фракція «БПП») про переогляд транспортних засобів на Одеській митниці, в ході Години запитань у парламенті у п’ятницю, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Віддається безліч доручень щодо проведення перевірок, переважувань, сканувань, переогляду… У підсумку одиниці завершуються протоколами. Тобто, мова йде про бажання заробити на українських експортерах», — сказав Л. Лещенко.

За словами Володимира Гройсмана, Кабмін готовий підтримати законопроект про вилучення у Служби безпеки України, Національної поліції і Генеральної прокуратури функцій з розслідування економічних злочинів.

«Ми готові підтримувати внесений вами законопроект і навіть пропонуємо його розширити, щоб зняти цю проблему з порядку денного», — сказав він.

Прем’єр висловив задоволення роботою ДФС, нагадавши про зростання митних надходжень до держбюджету в 2017 році до 70 млрд грн.

«І питання не в реформі митниці, але в необхідності поставити сканери, щоб не блокували тендери, як це зараз відбувається. Щоб ми зробили більш прозорими процедури і застосували нові програмні продукти. Якщо не вистачить повноважень уряду, прийду сюди, в парламент, зі спеціальним законопроектом, щоб ви дозволили поставити ці сканери і почати більш глибоку боротьбу з контрабандою», — сказав він.