Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв оскаржив штраф Енергетичної митниці на 8,3 млрд гривень

2
1346

kobolev_15_650x410

Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв оскаржив у Подільському районному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці Державної фіскальної служби про накладення на нього штрафу на загальну суму 8,3 млрд гривень, свідчать дані на судовому порталі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За обома позовами вже визначено склад суду, за одним із них слухання заплановані на 11 квітня 2018 року.

Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що Енергетична митниця намагається оштрафувати його на 8,3 мільярда гривень за порушення митних правил через відмову компанії оформляти та оплачувати поставки «Газпрому» на непідконтрольні території Донбасу.

За словами Коболєва, підставою для штрафу було те, що він не забезпечив можливості подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупровідних документів. Документи ДФС про штраф підписано начальником Енергетичної митниці ДФС Ігорем Піковським.

В.о. ДФС Мирослав Продан заявив, що відомство з’ясовуватиме наявність підстав для рішення про нарахування голові НАК штрафу.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Друзья, я последние несколько лет от слова совсем не смотрю ТВ Ящик!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно руководству страны. А мы это хаваем.
    В последнее время все больше смотрю Youtube и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
    Выбирайте и читайте информацию, отбрасывайте ненужные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
    Кстати недавно прочитал очень интересную новость, которая касается каждого из нас:
    https://myukraina.com.ua/goroskop/goroskop-na-2017-god-dlya-strelca.html

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!