Генпрокуратура оскаржить рішення суду щодо екс-ректора податкового університету Петра Мельника

0
671

2511642

Генеральна прокуратура України оскаржить рішення суду у справі колишнього ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Я не згоден зі справою ректора Мельника. У нас є докази, що він особисто давав вказівки свідкам про те, щоб приватизувати на користь його родини 4 тисячі квадратних метрів, але суд його звільнив. Ми підемо в апеляцію. І я впевнений, що у нас є аргументи, щоб Апеляційний суд визначив йому покарання», — заявив Юрій Луценко.

Нагадаємо, 11 грудня суд виправдав колишнього ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника у зловживанні службовим становищем та заволодінні майном.

Скандальному ректорові загрожувало 12 років ув»язнення. За даними прокуратури Київської області, Мельник у 2007-2008-му роках передав чотири об’єкти державної власності приватному підприємству, засновником якого є його дружина та син. Майно коштувало 33 млн гривень і перебувало в управлінні навчального закладу – територіально знаходилось у Київській, Хмельницькій областях, а також у Сімферополі.

«Генплан Таможни»