Фіктивне підприємство, через яке в Україну ввозилися товари з Китаю та Туреччини, викрили податківці

0
1009

дол

Працівники податкової ГУ ДФС у м. Києві викрили фіктивне підприємство, яке імпортувало в Україну товари широкого вжитку, повідомили у прес-службі ДФСУ.

У рамках проведення операції «Рубіж-2017» та оперативного супроводження кримінального провадження за ч.1 ст.205 КК України встановлено, що у зоні діяльності Київської митниці ДФС та Київської міської митниці ДФС одне із підприємств, що займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, здійснює імпорт товарів широкого вжитку з Китаю та Туреччини.

При цьому засновник та директор даної компанії не має жодного відношення до державної реєстрації вказаного підприємства, не бере участі у веденні його фінансово–господарської діяльності та не здійснював вказані зовнішньоекономічні операції.

«На підставі ухвал суду проведено 2 обшуки у складських приміщеннях, які використовувались для зберігання імпортованих ТМЦ, за результатами яких вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті більше 894 тис. грн., товари ринковою вартістю близько 10,4 млн. грн., чорнові записи та інше», — розповіли у прес-службі відомства.

«Генплан Таможни»