Фальсифікований алкоголь на суму понад 6,7 млн гривень вилучили податківці на Запоріжжі

0
896

1447079014_krym

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС спільно з прокуратурою вилучили із незаконного обігу майже 42,7 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, вартістю понад 6,7 млн. гривень.

«В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК України встановлено  запорізькі підприємства, що займаються оптовою торгівлею напоями, які зберігали в складських приміщеннях м. Запоріжжя та реалізовували через роздрібну торгівельну мережу Запорізької області фальсифіковані алкогольні напої, марковані підробленими марками акцизного податку України», — повідомили у прес-службі ДФС.

Зазначається, що за результатами 7 санкціонованих обшуків, проведених у магазинах, офісних та складських приміщеннях 3 міст області, було вилучено понад 92,3 тис. пляшок фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів відомих торгових марок, обклеєних підробленими марками акцизного податку України, 10 пакетів beg-in-box із рідиною з характерним запахом горілчаних виробів, документи фінансово-господарської діяльності, електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Загалом вилучено та передано на відповідальне зберігання майже 42,7 тис. літрів фальсифікату на суму понад 6,7 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!