Двох військовослужбовців ДПСУ засуджено за хабар

0
852

thumb_542812_news_m

Набули чинності вироки Красноокнянського районного суду та Київського районного суду міста Одеса щодо двох прикордонників Одеського і Подільського прикордонних загонів, які звинувачуються у хабарництві.

«Офіцерами управління внутрішньої та власної безпеки «Південь» Держприкордонслужби України разом з представниками СБУ в Одеській області у 2016 році при наданні хабара було затримано дільничного інспектора Одеського прикордонного загону. Гроші військовослужбовець передавав одному із керівників підрозділу за «корегування» відомостей у його особовій справі», — нагадують у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Вирок набув законної сили.

«У другому випадку, так само «на гарячому», було затримано інспектора Подільського прикордонного загону», — розповідають у прес-службі.

Як було встановлено, він систематично вимагав гроші від іноземців за непритягнення їх до адміністративної відповідальності за порушення паспортного режиму та перевищення термінів перебування на території України. Сума хабара становила від 1 тис. гривень до 2 тис. гривень.

Суд визнав винним зловмисника, згідно з ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді службового обмеження терміном на один рік та штраф у розмірі 17 тис. гривень. Вирок набув законної сили.

«Генплан Таможни»