Дві валізи зі срібним товаром намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Туреччини

0
439

загружено

До міжнародного аеропорту м. Запоріжжя рейсом зі Стамбулу прибув громадянин Таджикистану, який при собі мав ручну поклажу і дві валізи багажу. При проходженні митного контролю у VIP-приміщенні на запитання митників він заявив, що не має при собі товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню. Але після проведення перевірки багажу апаратом «Rapiscan» та його митного огляду у валізах під особистими речами були виявлені гранули сріблясто-білого кольору загальною вагою 45 кілограмів.

Вони знаходились у семи чорних пакетах та двох мішечках із маркуванням «SAF 99.9, NET 10 kg», які були приховані від митного контролю.

5ac5d6debbf35

Згідно з постановою Правління НБУ №148 від 27.05.08 «Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України» фізичні особи мають право ввозити в Україну банківські метали (у тому числі срібло) вагою, що не перевищують 500 грамів у вигляді зливків і монет на умовах письмового декларування митному органу. Банківські метали вагою, що перевищують зазначену норму, мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.

За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил, товар тимчасово вилучено до рішення суду.

За матеріалами ДФС України

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!