Дві валізи зі срібним товаром намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Туреччини

0
1903

загружено

До міжнародного аеропорту м. Запоріжжя рейсом зі Стамбулу прибув громадянин Таджикистану, який при собі мав ручну поклажу і дві валізи багажу. При проходженні митного контролю у VIP-приміщенні на запитання митників він заявив, що не має при собі товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню. Але після проведення перевірки багажу апаратом «Rapiscan» та його митного огляду у валізах під особистими речами були виявлені гранули сріблясто-білого кольору загальною вагою 45 кілограмів.

Вони знаходились у семи чорних пакетах та двох мішечках із маркуванням «SAF 99.9, NET 10 kg», які були приховані від митного контролю.

5ac5d6debbf35

Згідно з постановою Правління НБУ №148 від 27.05.08 «Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України» фізичні особи мають право ввозити в Україну банківські метали (у тому числі срібло) вагою, що не перевищують 500 грамів у вигляді зливків і монет на умовах письмового декларування митному органу. Банківські метали вагою, що перевищують зазначену норму, мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.

За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил, товар тимчасово вилучено до рішення суду.

За матеріалами ДФС України