Дружинам головних митників Львівщини дарують земельні ділянки та котеджі

0
553

Керівництву львівської митниці дуже поталанило з дружинами. При чому всім чотирьом – начальнику Львівської митниці та трьом його заступникам.

До прикладу, Левко Прокіпчук, начальник Львівської митниці ДФС за минулий рік задекларував 85,57 тис. грн. доходу, з яких заробітна платня складає 84,82 тис. грн., а ще 155 грн. він заробив за викладання у НУ «Львівська політехніка». А от його дружина Орися Прокіпчук за минулий рік задекларувала 1,001 млн. грн. доходу. З яких основну частину, а саме 980,27 тис. грн., складає дохід від підприємницької діяльності.

Згідно з даними ЄДР, дружина начальника львівської митниці займається туристичним бізнесом. Проте яким саме — залишається невідомим. Вона також є помічником народного депутата Лева Підлісецького від «Самопомочі», на громадських засадах.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Дружина заступника начальника Львівської митниці Андрія Тодощука, Лілія Тодощук за минулий рік задекларувала прибуток у сумі 710,13 тис. грн., з яких 631,79 тис. грн. зазначені у розділі декларації «дарунки, призи, виграші». Згідно із законодавством, у цьому розділі зазначають не лише виграші в лотерею, але й грошовий еквівалент подарованого майна.

Що саме отримала в подарунок чи виграла Лілія Тодощук невідомо, натомість, згідно з Державним реєстром речових прав, минулого року вона стала власницею житлового будинку площею 297.5 кв м на території відомого закарпатського курорту «Ізки», що розташований в однойменному селі в Міжгірському районі (Закарпатська область).

Тодощук також є власницею ще одного котеджу на території курорту, дещо меншої площі – 148 кв. м та земельної ділянки, площею 0,033 га. При цьому дана ділянка не зазначена в декларації, що подає її чоловік.

Курорт “Ізки”. Власницею двох із цих котеджів є Лілія Тодощук

Сам Андрій Тодощук минулого року заробив 92,97 тис. грн., з яких 81,27 тис. грн. є заробітною платнею, 2,4 тис. грн. – дохід від викладацької та наукової діяльності, а 9,3 тис. грн. – матеріальна допомога.

Йому також минулого року подарували три земельні ділянки загальною площею 0,1137 га в дачному кооперативі «Сигнал-люкс», що розташований між вулицями Пасічна та Медової печери у Львові. Дані ділянки зазначені в його декларації як одна.

Три ділянки в цьому кооперативі є подарованими Андрієві Тодощуку

Дружина Володимира Шокала, ще одного заступника керівника митниці отримала минулого року 102 тис. грн. доходу від підприємницької діяльності, а ще 170 тис. грн. від продажу нерухомого майна. У свою чергу сам Володимир Шокало заробив 83,97 тис. грн. Всі ці кошти є його заробітною платнею.

Найменше коштів у родину принесла дружина наймолодшого заступника начальника львівської митниці Михайла Мірошніченка. Вона минулого року не заробила нічого – 0 грн. Проте саме вона є власницею двох родинних автомобілів – Suzuki Grand Vitara (2015 р. в.) та Nissan Almera (2008 р. в.) А також квартири, гаража та земельної ділянки.

Михайло Мірошніченко минулого року заробив 61,45 тис. грн., з яких 60,95 тис. грн. є зарплатою, а ще 500 грн. – матеріальна допомога.

Наші гроші. Львів

2016-06-03 11:23 1999