До суду направлено обвинувальний акт щодо ОЗГ, яка виготовляла і продавала в Черкасах алкогольний сурогат

0
756

67910

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області за результатами досудового розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно членів організованої групи за «незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вчинене організованою групою» Кримінального кодексу України.

Зокрема, було встановлено, що троє членів злочинного угруповання організували підпільний цех для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

«Виробництво фальсифікату зловмисники здійснювали шляхом змішування спирту з водою. Після додавання хімічних інгредієнтів для поліпшення смакових якостей і барвників отриману водно-спиртову суміш реалізовували під виглядом горілки і коньяку жителям міста Черкаси», — розповідають у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Під час проведення обшуків було вилучено з незаконного обігу 1170 літрів спирту невідомого походження, більше 1,5 тисячі літрів фальсифікату, коньячні есенції, пластикову тару, обладнання та автомобіль орієнтовною вартістю понад 1 млн. гривень.

«За скоєний кримінальний злочин зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 500 до 1050 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції», — уточнили в ДФС.

«Генплан Таможни»