До оточення прем`єр-міністра в місяць йде близько 500 млн. грн. а до Президента – аж 1 млрд.

0
475

Віталій Купрій, народний депутат України 8-го скликання. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Член МДО «Депутатський контроль». Під час «Революції гідності» — черговий комендант КМДА, голова юридичної служби.

Президент знав про те, що на Закарпатті складна ситуація з контрабандою, але більше року нічого не робив, хоча в його руках були всі важелі – митники, прикордонники, МВС тощо. І лише тоді, коли виникла ситуація із застосуванням сили, він обізвав цих людей терористами і почав кадрові зміни. Чого Порошенко раніше не почав наводити порядок?

До оточення прем`єр-міністра в місяць йде близько 500 мільйонів гривень (ці гроші в оффшори уходять), а до Президента – аж один мільярд гривень щомісяця. Можете собі уявити, скільки коштів зараз вимивається з України”.

Якщо захоче Президент, контрабанди у нас не буде. СБУ та міліція це все “кришує” за дозволом голови держави. Але це роблять не установи областного рівня, а державного. Топ-чиновники носять мзду до Президента через підставні фірми, через оффшори – це беззаперечний факт.

Джерело: http://112.ua/politika

2015-07-23 13:00 695