Дмитро Різниченко: «Щоб перемогти в цій війні, треба спочатку розібратися із ворожою агентурою всередині України»

0
900

Дмитро Різниченко, активіст, доброволець батальйону «Донбас»

«Мінськ-2» закінчився. Зараз ми стоїмо перед вибором: або амністія для всіх сепаратистів і повернення окупованих територій на їх умовах і з особливим статусом, або ж — референдум про відділення окупованих територій і побудова нових кордонів України.

Який би варіант Ви обрали і чому? Чи є інші варіанти?

«Керівництво України і Московії нині — політичні союзники, оскільки у них наразі спільна мета — надійно зупинити фронт там, де він стоїть зараз.

Керівництво України сподівається, що через кілька років Московія остаточно заслабне від західних санкцій, і з нею можна буде говорити геть іншим тоном, ніж зараз.

Московія сподівається, що конфлікт буде заморожений по прикладу Придністров`я, і вона таким чином вийде з нього з найменшими втратами, а з часом, коли всі змиряться з окупацією Криму та Донбасу, це буде зараховано їй у прибуток.

Звісно, Московія сподівається, що за кілька років світова кон`юнктура зміниться, санкції скасують, і московити будуть жити, як раніше, тільки з Кримом.

Західні країни також повністю підтримують зупинку фронту, бо їм плювати на територіальні втрати і приниження України, їх цікавить спокій і стабільність на сході Європи, який дасть їм простір для дипломатичного і економічного маневру.

Таким чином, всі керівні сторони зацікавлені в мінському мирі, тому український «президент» і заявляє, що «альтернативи мінським домовленостям нема».

Мінські домовленості підтримують українські (радянські) генерали. Адже грошове та матеріальне забезпечення армії останнім часом значно виросло, а ризику на фронті — ніякого. Щедро роздаються нагороди і премії.

Мінські домовленості подобаються українським обивателям. Бо обивателі, по-перше, бояться воювати десь, окрім Інтернету. По-друге, обивателю, за великим рахунком, плювати на втрати території і приниження. По-третє, обивателі, як і керівництво держави, сподівається, що Московія розвалиться чарівним способом сама.

Отже, єдині, кого не влаштовують Мінські домовленості — це, власне, ті українці, які почали цю боротьбу на Майдані і які воювали на цьому фронті.

І навіть більше – це ті українці, які почали цю війну на Майдані і які винесли на собі цей фронт, теж почали усвідомлювати, що нема сенсу йти в атаку.

Бо навіть якщо звільнити окуповані території, там при владі будуть залишені ті ж ворожі колаборанти, які зараз керують у звільнених містах Донбасу, які очолюють міста східної України і сидять в українському парламенті.

Отже, альтернативи перемир`ю дійсно нема. Щоб перемогти в цій війні, треба спочатку розібратися із ворожою агентурою всередині України».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2016-01-19 12:53 2631