Дмитро Різниченко: «Про «миротворців» можуть мріяти тільки перелякані українські обивателі»

0
1181

Дмитро Різниченко, активіст, доброволець батальйону «Донбас»

Як ви ставитесь до введення в зону АТО миротворців ООН? Чи поверне це Україні окуповані частини, чи навпаки – законсервує конфлікт та зміцнить самопроголошені ЛНР-ДНР?

«…Ідіот, Єльченко, прости Господи, як ідіоти всі ті, хто мріє перекласти відповідальність за цю війну на американців. По-перше, як вчить Макіавеллі, ніколи не можна запрошувати в зону своїх інтересів союзників, сильніших за тебе, бо після цього ти будеш повністю під їх владою, а свій вплив у цій зоні втратиш. По-друге, союзні війська (за Макіавеллі – «другий вид непотрібних військ») завжди добре служать своєму володарю, але ніколи не слухаються володаря, який їх запросив. І вони ніколи не підуть звідси, поки їх володар цього не накаже. А він не накаже. По-третє, найнадійніше від загострення ситуації на Донбасі рятують не «миротворці», а генерали — наші і московські, які забороняють своїм солдатам не те що стріляти, а навіть виходити за межі ВОПів. І здають ворогам (це стосується і наших, і московитів) тих ініціативних вояків, які наважуються почати війну на свій ризик. По-четверте, на Донбасі зараз мир, вимотуючий, важкий, безсенсовий мир, і більшість втрат, які трапляються на фронті — це втрати від алкоголю, а не від ворожих куль. На біса тут «миротворці»?

Про «миротворців» можуть мріяти тільки перелякані українські обивателі, які чомусь вважають, що іноземні солдати будуть воювати проти Московії, або будуть захищати когось від московських військ.

Біда у тому, що мрія українців про доброго окупанта і невіра у власні сили не вилікувалась навіть після революції та успішної оборони від московитів. У ХХ сторіччі вони точно так же мріяли, що прийдуть сильні і прогресивні німці, виженуть московитів, і під братнім німецьким чоботом Україна розквітне. Одне й теж, зі сторіччя в сторіччя».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2016-01-05 10:19 1302