Дмитро Різниченко: «Головна якість генерального прокурора — пекуча ненависть до ворогів України і ворогів Майдану»

0
1072

Генпрокурори. Де знайти чесного? Віктора Шокіна, швидше за все, буде звільнено. А після нього, напевно, призначать Юрія Луценка. Проте, кого б не призначали, кожний наступний буде гірше попереднього. З тієї простої причини, що «в кишені» у президента інших немає.

Як би Ви вирішили цю проблему?

Хто, як і за якими критеріями повинен обирати людину на посаду Генпрокурора?

Кого б Ви хотіли бачити на цьому місці?

Дмитро Різниченко, громадський активіст (прес-офіцер батальйону «Донбас» ЗСУ:

«Генеральним прокурором я хотів би бачити Миколу Коханівського, комбата добровольчого батальйону ОУН. За весь час, поки я слідкую за публічною діяльністю цієї людини, він жодного разу не був помічений у будь-яких скандалах, і жодного разу не дав приводу запідозрити його в непринциповості й нечесності. Власне, я згадав Миколу, бо він — лише приклад, що в Україні є чесні люди. Ці люди давно діють у публічній політиці, вони мають заслуги, вони відомі, вони дуже добре знають правову ситуацію у державі, позаяк постійно займаються правозахисною діяльністю ще з асів Януковича. Але єдина біда — вони вийшли із середовища Майдану, а не з партійних кабінетів, тому ніхто з кабінетних їх ніколи не призначить, крім як у тюрму.

Головна якість генерального прокурора — пекуча ненависть до ворогів України і ворогів Майдану. Таких людей в країні вистачає. Друга риса прокурора — особиста чесність. Таких теж вистачає. Але призначено буде чергового міліцейського шахрая».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-11-05 13:33 2364