Дмитро Корчинський: І позаяк ми програли

0
628

Чому нинішні місцеві вибори виявилися більш гучними і пафосними, ніж звичайні парламентські?

— Суспільство доволі невротизоване. А коли людина невротизована, то вона може подолати свій невроз або через дію, або через якусь творчість. Вона ж невротизується якимись неможливостями, обставинами. Якщо вона вкладає зусилля на те, щоб здолати обставини, то таким чином вона справляється не лише з обставинами, а й з неврозом. А може це все сублімувати в якісь фейкові речі, наприклад, в алкоголь, наркотики. От ці місцеві вибори якраз і є таким наркотиком, як реакція на суспільний невроз.

Чи не здається Вам, що сама процедура виборів в Україні себе вичерпала (зжила)? Завжди багато обіцяють, але, як кажуть, ніколи не одружуються..

— Ні. Ну, вибори – це необхідний церемоніал. Це суспільство ж тримається на регламенті, на церемоніалі. Кожна держава. І, безумовно, Ви маєте рацію, що це язичницький церемоніал, антихристиянський сам по собі. Це от утворення виборчих комісій, рахування оцих от бюлетенів, якісь залучення, скажімо, виборців — оці всі точки. В цьому є щось сатанинське і глибоко антихристиянське. Але без цього… Ну, ми знаємо, що сатана — князь Світу цього. Зараз, якщо говорити сучасною мовою, то – «менеджер» Світу цього. І без, скажімо, такого роду суспільних церемоніалів суспільство стабільно існувати не може. Тобто тоді всі питання суспільні будуть вирішуватися тільки через політичне насильство. Хай краще воно вирішується через шахрайство, ніж через чесне, відкрите і щире політичне насильство.

Які вибори за всю історію України були найважливішими?

— Я думаю, що найважливішими все-таки були останні президентські, коли обрали Порошенка. Тобто антимайданівська промосковська частина суспільства змогла взяти реванш. Ми могли би продовжити революцію, якби, скажімо, обрали не Порошенка. Але контрреволюція перемогла саме тоді, коли через ті вибори, вибравши Порошенка, антимайданівська промосковська частина суспільства взяла свій реванш. Тобто вони обрали людину , яка зможе підписати капітуляцію. А інша частина суспільства хотіла би обрати людину, яка зможе досягнути перемоги. І позаяк ми програли. Ось це, на мій погляд, якраз була така точка, в якій відбулися найважливіші вибори в історії України.

За кого Ви будете голосувати?

— От я спеціально поїду в Одесу для того, щоб проголосувати за Гурвіца!

Яка, на Ваш погляд, доля нинішнього парламенту?

— А доля нинішнього парламенту… Ну, не дивлячись на те, що одразу після того, як він був обраний, всі почали чекати дострокових виборів, я думаю, що цей парламент буде працювати ще довго. Позаяк дострокові вибори не вигідні Президенту, Прем`єр-міністру і депутатам їхніх блоків.

Ольга Костіна ГЕНПЛАН

2015-10-23 17:20 1546