ДФС виявила на Одещині факт незаконного ввезення товарів на суму понад 12 млн. грн

0
1015

подмена

Співробітники Департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС виявили на Одещині факт незаконного ввезення товарів на суму понад 12 млн. гривень. Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Директор одного з українських товариств намагався ввезти в Україну товари трьома контейнерами, надавши митникам документи, які містили неправдиві дані про переміщуваний ним товар.

Зокрема, повідомляється, що до митного оформлення в Одеській митниці ДФС надійшло три контейнери з досить різноманітним товаром: «меблі», «взуття» та «вироби з вулканізованої гуми». Як було заявлено, у першому контейнері переміщувалося взуття, проте при детальному митному огляді виявилось, що товар із взуттям намагаються перемістити з порушенням прав інтелектуальної власності, адже на товар нанесено позначення торгової марки «Chanel», яку внесено до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності.

photo.40694

Фото: прес-служба ДФС

У другому контейнері, де повинні були переміщуватися «меблі», митники виявили понад 10 тонн іграшок для дітей на суму близько 4 млн. грн. Відповідно, жодних документів, які б підтверджували якість та безпечність іграшок, не було.

photo.40692

photo.40696

Фото: прес-служба ДФС

У третьому ж контейнері замість заявленого товару «вироби з вулканізованої гуми» виявлено 25 тонн іншого товару – велосипедних запчастин орієнтовною вартістю 8 млн. грн.

photo.40698

photo.40699

Фото: прес-служба ДФС

«Таким чином декларант порушив дві норми митного законодавства: ввезення на митну територію України товару з порушенням прав інтелектуальної власності та подання документів для здійснення митного контролю та оформлення, що містили неправдиві дані про найменування товарів», — сказано в повідомленні.

Складено протоколи про порушення митних правил за ст. 475 (переміщення товарів  через митний кордон України з порушенням  прав інтелектуальної власності) та  ст.483 (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. Санкція ст. 483 передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

«Генплан Таможни»