ДФС та ДПСУ обмінюватимуться інформацією про фізосіб та транспортні засоби, які перетинають кордон

0
822

1ef407a431aa3d9c3a2c9c12ebe02089

Державна фіскальна служба України та Державна прикордонна служба започатковують обмін інформацією, необхідною для здійснення митного та прикордонного контролю при переміщенні осіб та транспортних засобів через державний кордон України та адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим». Про це повідомляється на сайті Державної фіскальної служби України.

Порядок взаємодії інформаційних систем двох відомств затверджено спільним наказом Міністерства фінансів України та Міністерства внутрішніх справ України.

«ДФС та Держприкордонслужба обмінюватимуться в он-лайн режимі інформацією про фізичних осіб (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), серія, номер паспортного документа (за наявності)) та транспортні засоби (державний реєстраційний номер, державна належність, тип, марка, номер кузова транспортного засобу (за наявності)), які перетинають митний кордон України та/або адміністративний кордон ВЕЗ «Крим»», — зазначили у відомстві.

У ДФС зазначають, що така взаємодія сприятиме скороченню часу проходження подорожуючими контрольних процедур в автомобільних пунктах пропуску.

«Крім того, це вперше дозволить усунути дублювання у внесенні інформації до баз даних ДПСУ та ДФС, що, у свою чергу, зменшить фактор людського впливу під час проведення контрольних процедур та, як наслідок, приведе до мінімізації корупційних ризиків».

Пілотний проект щодо взаємодії інформаційних систем цього року стартуватиме у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» та «Краківець».

«Генплан Таможни»