ДФС співпрацюватиме з ГО «Українська асоціація виробників»

2
1163

19511115_1602159793151338_3581086185927028809_n

ДФС співпрацюватиме з громадською організацією «Українська асоціація виробників» у напрямі наповнення відомчих баз даних фіскальної служби ціновою інформацією на товари, які ввозяться на митну територію України, із перевірених джерел. У подальшому зазначена інформація буде використовуватися як довідкова при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів відповідно до законодавства. Про це йдеться у меморандумі, підписаному 26 червня в.о. Голови ДФС Мирославом Проданом та президентом ГО «Українська асоціація виробників» Олександром Громикою. Про це повідомили у прес-службі ДФС у Фейсбук.

«Сподіваюсь, що підписаний документ сприятиме обміну інформацією з питань митної вартості і калькуляції собівартості продукції, боротьбі з порушеннями митного законодавства, а також забезпечить неупереджене та об’єктивне ставлення як ДФС, так і громадськості до всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність», — зазначив Мирослав Продан.

Він наголосив на спільній з чесним бізнесом зацікавленості у забезпеченні прозорості торгівлі та виключенні тіньових схем ввезення товарів на митну територію України.
Зазначається, що Меморандумом, зокрема, передбачено інформування ДФС з боку «Української асоціації виробників» про факти або наміри протиправного переміщення товарів через митний кордон України, безпідставної або протиправної затримки або порушення посадовими особами ДФС процедури митного контролю та митного оформлення товарів, порушення антикорупційного законодавства.

Крім того, як зазначили у відомстві, асоціація також надаватиме ДФС інформацію про функціонування зовнішнього та внутрішнього ринку товарів, які виробляються в Україні, обсяг реалізації таких товарів на внутрішньому ринку, тенденції виробництва та реалізації цих товарів на світових ринках, калькуляцію їх виробництва тощо.

«У межах, наданих законодавством повноважень, ДФС залучатиме представників асоціації до розробки проектів законодавчих та нормативно-правових актів, що стосуються функціонування виробництва в Україні, а також запрошуватиме до участі у засіданнях консультативно-дорадчих органів ДФС», — повідомили у Державній фіскальній службі України.

«Генплан Таможни»

2 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!