ДФС оголосила новий тендер на закупівлю сканерів для огляду вантажного транспорту і контейнерів

0
2263

container scanner

Державна фіскальна служба 21 вересня оголосила новий тендер на закупівлю сканерів для огляду вантажного транспорту і контейнерів, через які прем’єр-міністр Володимир Гройсман пригрозив відставкою голові Антимонопольного комітету. Про це повідомляє «LB.ua».

На сайті держзакупівель ProZorro повідомляють, що сканери повинні бути поставлені на митні пости «Ягодин» (пункт пропуску «Ягодин») і «Тиса» (пункт пропуску «Чоп»).

Очікувана вартість закупівлі — 169,4 млн гривень. Аукціон призначено на 28 листопада.

Нагадаємо, в липні ДФС оголосила тендер на закупівлю чотирьох сканерів для митних постів «Рава-Руська», «Краковець», «Щербаківка», «Ужгород».

Заявки на передкваліфікацію подали сім компаній, але п’ять із них замовник відхилив. До аукціону було допущено лише компанії «Ватек» і «МКТ-комюнікейшн». Компанія Arempa International Ltd FZC, відсіяна на передкваліфікації, після цього звернулася в постійно діючої колегії Комітету з розгляду скарг АМКУ. Колегія вивчила матеріали і 14 вересня прийняла рішення, що пропозицію Arempa було відхилено правомірно, але «МКТ-комюнікейшн» теж не мав потрапити на аукціон.

Аукціон з одним учасником проводити не можна, тому колегія постановила скасувати закупівлю.

22 вересня Гройсман у Верховній Раді заявив, що розглядає можливість ініціювання відставки голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва в зв’язку з таким рішенням.

«LB.ua»

 

«Генплан Таможни»