Державна служба Укртрансбезпека припинила видавати дозволи на міжнародні перевезення

0
871

dozvil

Державна служба України з безпеки на транспорті тимчасово припинила видачу дозволів на здійснення міжнародних перевезень. Про це повідомила прес-служба Укртрансбезпеки.
«У зв’язку із високим рівнем кібернебезпеки в Україні та для мінімалізації загрози кіберінцидентів, видача дозволів для міжнародних перевезень на всіх пунктах видачі дозволів припинилася 9 липня», — йдеться у повідомленні.
У відомстві зазначили, що про час початку видачі дозволів буде повідомлено додатково.
Нагадуємо, 27 червня в Україні сталася масштабна хакерська атака, внаслідок якої невідомим вірусом уражено українські банки, державні та комерційні підприємства. За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур. Кіберполіція та Служба безпеки надали рекомендації щодо захисту від вірусу. Крім того, у низці країн Європи та Азії, а також у Росії теж заявили про втручання хакерів.

Крім того, 4 липня фахівці припинили другий етап кібератаки Petya. Пік атаки планувався на 16.00. Кіберполіція заблокувала розсилку та активацію вірусу з серверів інформаційної системи М.Е. Doc.