Чотири з половиною роки за порваний портрет Порошенка? Свободу Юрію Хорту!

0
1103

П’ятнадцятого червня у Вінниці останній шанс дістати Юрія “Хорта” Павленка на волю. Програємо апеляцію — і Юра з СІЗО поїде в тюрму. На чотири з половиною роки. Саме стільки дали за порваний портрет Порошенка. “Посадили хулігана і бойовика, а не за портрет”?

Ні. Це поширена байка порохоботів.

В грудні 2014-го блок Порошенка пішов на коаліцію з колишніми регіоналами щоб взяти під контроль Вінницю. Для авторитарного захоплення влади обласний голова оточив облраду сотнями “беркутів” і тітушок. Але громада все-одно прорвалася до будівлі і зірвала сесію.

Чому так діяли вінничани? А як би ти діяв, якщо влада пішла на домовленості з бандитами, які роками грабували рідне місто?

“Хорт” один з півтисячі вінничан, що зірвали того дня договорняк з регіоналами. Але судять ЛИШЕ Хорта.

Чому?

Через обурення планами влади “Хорт” розірвав портрет Порошенка.

Обвинувачення Хорту змінювали ЧОТИРИ рази. Стрибали по всіх статтях. 296-та, 294-та, 28-ма.

Хорта засудили як організатора у побитті ДВАДЦЯТИ “БЕРКУТІВ”. Але жоден з потерпілих не постраждав конкретно від дій Хорта.

“Зброя” якою побили “Беркутів” — дими і петарди. Крута зброя! І дими кидали інші демонстранти. НЕ Юрій. Жоден з міфічних виконавців “організатора” Хорта бити “беркутів” не затриманий і не встановлений слідством.

Півроку Хорта судили у закритому режимі, не пускаючи нікого на суди. Так тривало поки скандал не здійняло ОБСЕ.

Останній раз перед вироком Хорту дали ще два місяці СІЗО в ніч на перше березня. Адвокатів і самого Павленка про суд не повідомляли.

Тобто чотири з половиною роки отримав один з лідерів вінницького євро-майдану за те, що буцімто був організатором невідомих осіб які невідомим чином завдали легких синців двадцятьом “беркутам”(які невідомо чому не були люстровані) тому що влада намагалася піти на договорняк з регіоналами(невідомо чому не намагаючись їх посадити).

При цьому єдиною причиною чому судять лишається лише портрет Порошенка. Очевидно якщо хотіли покарати учасників сутичок, то посадили би ще хоч когось з тих, хто справді хоч якось штовхався з ментами.

Даруйте, але по всіх ознаках це ПОВНА ХУЙНЯ.

Ми зробимо все що зможемо аби допомогти.

Їдемо на суд.

Брати і сестри, ви скидали на картку Зої Толок(координатор підтримки політв’язнів від С14) на підтримку Хорта. Ми провели півдесятка зустрічей із адвокатами, які пропонували допомогу по справі. На жаль, з різних причин залучити нового захисника до справи не вдалося. Захищати Юрія буде його старий адвокат з Вінниці, а також ще один з Києва, якому ми оплачуємо дорогу. Решту із зібраних 3100 грн(звіт викладемо скоро) ми витратимо на поїздку групи підтримки на суд до Юрія.

Якщо хочете підтримати захист Юри “Хорта” — 4149 4978 3279 8286 карта Зоя Толок. Гроші треба аби покрити дорогу для підтримки Юрія.

У Вінниці суди дуже жорсткі. Вотчина Порошенка. Тому конвой і “Беркута” відверто ненавидять і хамлять активістам. Люди залякані, але все-одно ходять на суди.

15 червня вул. Соборна, 6, зала номер 3, 11.00.

Апеляція по справі Юрія “Хорта” Павленка.

Повідомте друзів та активістів з Вінниці, чи області.

Прошу приїхати на цей знаковий суд депутатів.

Якщо ми проковтнемо цю розправу — наступними прийдуть по нас.

Євген Карась

2016-06-13 11:08 18667