Чернівецькі митники затримали пряжу майже на 5 млн. грн., яку переміщували за підробленими документами

0
1021

pryaga

У ході проведення контрольних заходів оперативними групами Міжрегіональної митниці ДФС та Міжвідомчого цільового центру в пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці за результатами аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій було прийнято рішення про проведення митного огляду двох транспортних засобів з вантажем «пряжа», що прямував з Туреччини до Білорусі. Про це повідомили у прес-службі ДФС.

Згідно з поданими до митного контролю документами, заявлена загальна вартість товару становила 17 тисяч доларів США.

Проте під час проведення митного контролю вантажів виявилось, що документи підроблені.

Варто зазначити, що обов’язок подання документів у паперовій або електронній формі під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України покладається на декларанта, уповноважену ним особу або перевізника залежно від виду транспорту, яким здійснюється перевезення товарів згідно з п.1 ст. 335 Митного кодексу України.

За вказаними фактами складено два протоколи про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Товар орієнтовною вартістю 4,7 млн. грн. затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС.

«Генплан Таможни»