Чернівецькі митники вилучили незаконно переміщувані телефони «iPhone»

0
1393

смрт

Спробу незаконного переміщення мобільних телефонів “iPhone” загальною вартістю 95 тисяч гривень виявили вчора у пункті пропуску “Порубне” митного поста “Вадул-Сірет” співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Управління СБУ у Чернівецькій області, повідомляють у прес-службі Державної фіскальної служби України.

При огляді салону мікроавтобуса, що прямував під керуванням 22-річного буковинця з Німеччини до України, виявлено не вказані у митній декларації, приховані від митного контролю 6 мобільних телефонів, з яких 3 – нові у фабричній упаковці та 3 – б/в. Телефони було вкладено в нішу для інструментів, яка знаходилась під пасажирськими сидіннями.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 МКУ. Санкції статті передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів з їх вилученням.

«Генплан Таможни»