Чернівецькі митники вилучили колекцію старовинних прасок та гасових ламп

0
662

mytnycja

У пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС співробітниками Чернівецької митниці спільно з працівниками Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області під час поглибленого огляду транспортного засобу «Мерседес-Бенц» під керуванням громадянина України, що прямував до Бельгії у приватних справах, виявлено предмети, переміщення через митний кордон яких обмежено законом. Про це повідомили у прес-службі ДФСУ.

Від митного контролю було приховано предмети техніки побутового характеру, виготовлені на початку XX століття, у двох картонних коробках, заявлених громадянином як коробки з особистими речами.

«Серед виявленого – колекції прасок старовинних, металевих з використанням вугілля у кількості 3 штук. Крім того, знайдено 11 ламп гасових різних форм і конфігурацій різного призначення», — сказано в повідомленні.

preview1

Фото: прес-служба Державної фіскальної служби України

Згідно з висновком мистецтвознавця, зазначені предмети підпадають під дію Закону України від 21.09.1999 «Про ввезення, вивезення та повернення культурних цінностей» та можуть бути вивезені за межі митної території України  на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей.

За протоколом про порушення митних правил, складеним за ч. 1 ст. 483  Митного кодексу України, предмети старовини вилучено.

«Генплан Таможни»