Чернівецькі митники вилучили колекцію старовинних прасок та гасових ламп

0
1661

385628989

У пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС співробітниками Чернівецької митниці спільно з працівниками Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області під час поглибленого огляду транспортного засобу «Мерседес-Бенц» під керуванням громадянина України, що прямував до Бельгії у приватних справах, було виявлено предмети, переміщення через митний кордон яких обмежено законом, повідомляють у Державній фіскальній службі України.

Предмети техніки побутового характеру, виготовлені на початку XX століття, було приховано від митного контролю у двох картонних коробках, заявлених громадянином як коробки з особистими речами.

«Серед виявленого – колекції прасок старовинних, металевих з використанням вугілля у кількості 3 штук. Крім того, знайдено 11 ламп гасових різних форм і конфігурацій різного призначення», — йдеться в повідомленні прес-служби.

preview1

Фото: прес-служба ДФС

У ДФС також зазначили, що, згідно з висновком мистецтвознавця, зазначені предмети підпадають під дію Закону України від 21.09.1999 «Про ввезення, вивезення та повернення культурних цінностей» та можуть бути вивезені за межі митної території України на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей.

За протоколом про порушення митних правил, складеним за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, предмети старовини вилучено.

«Генплан Таможни»