Чернівецька митниця запровадила чергову справу про порушення митних правил щодо однієї з «родинних фірм» губернатора

0
3413

p-p.com_.ua_11_6_-580x350

26 лютого Чернівецька митниця ДФС запровадила чергову справу про порушення митних правил щодо однієї з «родинних фірм» голови ОДА. Однак цього разу випадок межує з абсурдністю і безглуздістю. Під час здійснення митних формальностей щодо товару, що імпортувався на чергову фірму «ліщуків — фищуків», було встановлено, що до митниці як підставу для митного оформлення надано документи, що містять неправдиві відомості.

Як наслідок ознаки адміністративного правопорушення встановлено у діях уповноваженої на декларування особи – свахи голови ОДА Валентини Ліщук. До слова, й сама фірма зареєстрована за адресою прописки свата та свахи губернатора.

Абсурдність ситуації у тому, що сума митних платежів умисно була зменшена на суму майже 11 тисяч гривень. Щось на кшталт того, як не з’їсти, то хоча б понадкушувати! Але санкція за порушення цієї статті передбачає накладення штрафу у розмірі 300 % суми несплачених митних платежів. Логіки – нуль, абсурдності – на 100%. Жадібність – понад усе!

На тлі останніх публікацій у ЗМІ, де голова ОДА направо й наліво роздавав інтерв`ю, даючи дилетантську оцінку роботі митних органів, Чернівецька митниця ДФС не мала права не озвучити ці факти, адже йдеться про елементарне жлобство (скнарність). І хто подає приклад ?!

«БукІнфо»