Чернівецька митниця спростовує звинувачення в корупції на адресу своїх працівників

0
1753

03_93e38

Днями заступник голови Нацполіції Ігор Купранець повідомив про викриття групи чернівецьких митників, які без перешкод пропускали громадян-нерезидентів в Україну на авто з іноземною реєстрацію. Керівник структурного підрозділу і двоє інспекторів вимагали за це по $200 за один автомобіль. Крім того, як повідомляє прес-служба Нацполіції, всі транспортні засоби були оформлені на підставних осіб. За такою схемою лише протягом двох місяців було ввезено понад 800 автомобілів, пише «Таможня Схемы.нет».

Так, оперативники Управління захисту економіки та слідчі прокуратури в Чернівецькій області задокументували одержання митниками 25 тис. грн. На митниці виявили понад $4 тис. та 23 тис. грн., а у одного із фігурантів справи за місцем проживання вилучили $ 100 тис., €4 тис. та зброю. Правоохоронці затримали п’ятьох осіб: 3 митників та 2 посередників.

Проте, попри офіційну заяву правоохоронних органів та опубліковані ними фото з місця затримання, Чернівецька митниця ДФС категорично заперечує проти вказаних звинувачень та спростовує їх.

У прес-службі митниці повідомили, що у пункті пропуску «Сокиряни» митного поста «Кельменці» Чернівецької митниці ДФС дійсно провели спецоперацію, а так само обшуки у приватних оселях 5 співробітників вказаного пункту пропуску. Але за результатами здійснення зазначених оперативних заходів жоден із працівників митниці не затриманий.

«Опубліковані на сайті оперативні фотознімки, на яких зафіксовано осіб у цивільному одязі, та валюту, не мають жодного відношення до пункту пропуску «Сокиряни», позаяк зроблені за його межами. Вважаємо озвучену І. Купранцем інформацію передчасною, такою, що спотворює реальну ситуацію, що мала місце вчора», — сказано в повідомленні.

 

«Генплан Таможни»