Чернігівські митники затримали старовинні побутові речі у пункті пропуску «Нові Яриловичі»

0
685

-Чернігів-34bo55zorwp8dho5vm3ocq

П’ятнадцять виробів з металу срібного кольору виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС у рейсовому автобусі «Київ-Вільнюс», який під керуванням нашого співвітчизника прямував за межі України, — повідомляється у прес-службі ДФС України.

Митники перевірили вміст пакунку білого кольору (розміром 30х10 см), що знаходився під сидінням водія і був прикритий іншими речами. У пакунку знаходились предмети побуту, які мають ознаки старовини.

«Серед них: 3 портсигари, 6 чайних ложок з малюнком, підстаканник, 2 кільця для серветок, яйце, що складається, годинник з написом «Павел Буре» та номером 204503, а також кулон з написом «Ялта». На предметах викарбувані дати (1871-1896 рр.) та клейма, що можуть свідчити про їх цінність», — розповіли в ДФС України.

Предмети, всупереч нормам законодавства, не були задекларовані. Документів, що дозволяли б вивезення предметів старовини за кордон, також не було надано. Митниками складений протокол за статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Старовинні предмети вилучені та будуть передані на експертизу для визначення їх вартості та історико-культурної цінності.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!