Через Київську митницю намагались незаконно перемістити партію ендопротезів та медпрепаратів

0
1172

табл

Працівники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії та митного поста «Бориспіль-аеропорт»  Київської митниці ДФС упередили незаконне ввезення на територію України медичних приладів та медичних препаратів. Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

690 ін’єкційних шприців з препаратом для лікування остеоартрозу Остеніл та 93 медичних ендопротезів (стегнових компонентів) Bencox було виявлено під час митного оформлення товару «Рекламна продукція, товарні каталоги», який надійшов авіатранспортом на адресу одного з вітчизняних підприємств.

Товаросупровідні документи на вантаж на перший погляд були оформлені належним чином, однак, після ретельної перевірки митниками документації, виявилось, що у документах рекламної медичної продукції знаходилися шприци та ендопротези, дані про які, як і товаросупровідні документи, були відсутні і на митний контроль не подавалися.

Згідно з ч. 4 ст. 266 Митного кодексу України у разі самостійного декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення декларантом передбачену цим Кодексом відповідальність за вчинення порушення митних правил у повному обсязі несе декларант.

Декларант — фізична особа-підприємець не заявив за встановленою формою у митній декларації точні та достовірні відомості про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Складено протоколи про порушення митних правил. Медичні препарати та прилади вилучено до винесення судом рішення у справах.

«Генплан Таможни»