Через аеропорт «Бориспіль» намагалися незаконно вивезти за межі України золоті монети 1897-1903 років

0
6168

depositphotos_104149670-stock-photo-gold-and-silver-coins-of

Працівники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» зафіксували чергову спробу вивезення старовинних золотих монет за межі України з порушенням митного законодавства. Про це повідомили у прес-службі ДФС України.

«Одинадцять золотих монет 1897-1903 років карбування номіналом 10 та 5 рублів, виготовлених у Російській імперії, знаходилися у нашого співвітчизника, який відлітав з України до США через Польщу», — йдеться в повідомленні ДФСУ.

preview1

Фото: прес-служба ДФС України

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України золотих монет авіапасажир не мав та митної декларації не заповнював.

Монети знаходилися у торбинці з тканини, що лежала у прозорій сумочці для документів, яку чоловік тримав у руках. Їх митники виявили після перетину пасажиром “білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю “зелений коридор”.

Складено протокол про порушення митних правил. Монети вилучено до винесення судом рішення у справі.

«Генплан Таможни»

Головне фото — З вільного доступу Мережі Інтернет