Бойки, Ахметови, Кернеси, Новинськи та інші паскуди ще стануть у пригоді діючому режиму

0
429

По-перше.
Його арешт, у будь-якому разі, це позитивне явище. Навіть, якщо це кон’юктурне (а воно 100 % кон’юктурне) рішення влади. Кожен негідник повинен розуміти, що залежати від кон’юктури й поблажливості персонажів при владі — це погана стратегія. Залежати треба від виконання Закону і хоча б якихось моральних критеріїв.

По-друге.
Рішення про арешт Єфремова приймав не Луценко. Воно однозначно погоджено з Петром Олексійовичем. В когось є сумніви? В розумних людей їх не повинно бути. А це значить, що правоохоронна система не працює. Не може бути в залежності притягнення до кримінальної відповідальності від ситуативних рішень першої особи в державі, яка вимушена рятувати у такий спосіб свій рейтинг.

По-третє.
А що там зі зрадниками і корупціонерами при владі, або з тими, хто підмахує владі задля свого і цієї влади існування ? А нічого. То Єфремов використовується на користь владі, мабуть, в останнє, ще й таким чином. Як казала моя бабця, — бери собі Боже, що мені не гоже. А усілякі Бойки, Ахметови, Кернеси, Новинськи та інші паскуди ще стануть у пригоді діючому режиму.

Тому, навіть з урахуванням першої позиції, дифірамби Луценку за Єфремова недоречні. Зовсім. Ба більше. Такими піар-акціями, разом з глумливими анкетами доброчесності прокурорів тільки замальовується неспроможність ГПУ виконувати покладені на неї Конституцією обов’язки і взагалі створюється сприятлива для Порошенка, але брехлива для суспільства, видимість боротьби з ворогами України.
Не втрачаємо пильності!

Олександр Ружанський

2016-08-02 14:44 856