Біля кордону з Білоруссю прикордонники затримали автівку з майже 3 тоннами м’яса

0
1158

444

Співробітники Державної прикордонної служби України спільно з іншими правоохоронними органами продовжують проводити комплексні заходи щодо протидії організованій злочинності на кордоні.

Так, 23 липня пізно вночі спільний прикордонний наряд від відділу «Доманове» Луцького загону та оперативних співробітників виявили вантажний мікроавтобус «Мерседес», який на великій швидкості рухався в бік українсько-білоруського кордону, у напрямку українського н.п. Сільця-Млинівські та білоруського Ляховці. «На вимогу правоохоронців зупинити транспортний засіб водій автомобіля не реагував та під час переслідування здійснював небезпечні маневри, створюючи для правоохоронців аварійні ситуації», — повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

В ході переслідування прикордонникам спільно зі працівниками Нацполіції автомобіль вдалося заблокувати та затримати неподалік населеного пункту Ратне. Під час огляду автомобіля стало відомо, що він був повністю запакований телячими тушками та вирізкою cвинини. Загальна вага м’ясопродуктів склала майже 2,8 тонн.

гл

2

Фото: Держприкордонслужба України

По даному факту на адресу районного відділу Національної поліції охоронці кордону направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбачених статтями 227 (умисне введення на ринок України небезпечної продукції) та 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронних органу, члену громадського формування з охорони громадянського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві) Кримінального кодексу України. Очікується внесення відомостей до ЄРДР.

Наразі прикордонники спільно з Національною поліцією продовжують  слідчі заходи під загальним процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області.

«Генплан Таможни»

Головне фото: з вільних джерел