Біля кордону на Харківщині затримали вантажівку з майже 6,5 тоннами масла

0
930

news_20171108_143128_1510144288

Сьогодні прикордонники відділу «Вовчанськ» Харківського загону спільно зі співробітниками СБУ затримали товари народного споживання. Інформацію про можливе переміщення товару через кордон було отримано від співробітників військової контррозвідки СБУ, розповіли в Держприкордонслужбі України.

Під час спільного патрулювання напрямку можливого порушення кордону, на напрямку населених пунктів Охримівка (Україна)-Красне (РФ), правоохоронці виявили два автомобілі «Урал» і «УАЗ». Під час огляду вантажного транспортного засобу в його кузові було виявлено близько 6,5 тонн вершкового масла. У кузові ж «УАЗу» містились дерев’яні палети, за допомогою яких правопорушники, ймовірно, планували перемістити товар через інженерні споруди на лінії кордону до Російської Федерації.

Наразі здійснюються заходи щодо встановлення власника товару. Співробітниками фіскальної служби складено протокол про порушення митних правил. Товар та автівку вилучено встановленим порядком. Суму їх оцінки буде встановлено додатково.