Анвар Деркач: «Костянтин Бриль — типова кадрова «помилка» Президента Порошенка»

0
573

За словами губернатора Запорізької області Костянтина Бриля, акції Азовського руху (навіть знесення пам`ятника Леніну) «фінансуються з Російської Федерації». Зокрема, він зазначив, що СБУ нібито «має відповідні докази». А недопущення проведення вшанування другої річниці заснування батальйону «Азов» він аргументує тим, що «суспільство намагаються розхитати».

Як ви можете прокоментувати такі гучні заяви Костянтина Бриля?

Анвар Деркач, журналіст:

«Костянтин Бриль — типова кадрова «помилка» Президента Порошенка, людина, яка спекулює втомою українців від війни. Проте, спекулює не в інтересах української держави, а на користь нинішнього керівництва країни.

Заслуга «Азова» в тому, що він зміг об`єднати абсолютно різних людей за політичними поглядами, для захисту країни «Азов» відіграв ключову роль у кількох критично важливих епізодах українсько-російської війни, яка досі триває.

Те, що «Азов» був у Одесі, підтверджує — пасіонарний потенціал цього підрозділу МВС України залишається високим. А чимало людей при владі цього бояться і погано це приховують. А говорити про розхитування ситуації «Азовом», у той час, коли сепаратисти постійно обстрілюють наші позиції на Донбасі… ну, це не від великого розуму».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2016-05-06 10:14 1574