27 поверх «Гулівера». Готівка без проблем. Кікірешко та інші

0
616

На фото: Олексій Кікірешко

Минуло майже три місяці з моменту арешту першого заступника голови Державної податкової служби та начальника Податкової міліції Андрія Головача. Головного конвертолога Януковича-Арбузова. Легендарного «Кефірчика», який заслужив це прізвисько за любов до відкатів у 0,5% від протиправних схем, які він контролював. А це були схеми на сотні мільярдів гривень.

Сьогодні справа «Кефірчика» стоїть. Згідно з інформацією, яку старанно вкидають у ЗМІ із ГПУ, це пояснюється тим, що «Кефірчик» нібито «мовчить». Навіть якщо це і так, то на волі зашиються поплічники «Кефірчика», що фігурують у тому самому розслідуванні. Цих людей ГПУ чомусь не тільки не арештовує, але і навіть не викликає на допити. Ключовий персонаж серед них — Олексій Кікірешко.

Широкій публіці цей чолов’яга був довго відомий лише як власник і гравець київського ФК Арсенал, автогонщик і завсідник світських вечірок. Але це тільки вітрина. А гроші на оформлення цієї вітрини – правильно, з обналу. Кікірешко – визнаний авторитет у цій «галузі», один з найулюбленіший обнальщиків екс-голови Мінздоху Кліменка. Після Майдану конверти Кікірешко, що обслуговували бізнес-імперію Клименка, кришував сам Юрій Артюхов – зам голови СБУ. Але після його звільнення влітку 2015 обнальна система Кікірешко продовжила працювати.

Все це було добре відомо ГПУ. Кікірешко був одним із фігурантів справи, відкритої проти Клименка — про присвоєння 3 млрд. гривень (при курсі 8 грн./долар) під виглядом фіктивного ПДВ. До речі, тільки завдяки розголосу, що вчинили активісти громадської ініціатив «STOP Фіктивний ПДВ» ця справа не була закрита влітку цього року. Розслідування по ній активізувалося, і одним із результатів цієї активізації став арешт «Кефірчика».

Пане Матіос! Вам не вистачає доказів по цій справі? То може запитаєте у одного футболіста і автогонщика, а за сумісництвом обнальщика Клименка? Кікірешко був і залишається тим сам тактиком, що втілював у життя «стратегічні» схеми Клименка і Головача. Він є фігурантом справи №32013110090000193 і його покази можуть легко вирішити проблему «мовчання» Кефірчика. А очна ставка двох цих чудових людей, гарантуємо, дозолить передати справу до суду у місячний термін.

Де знайти Кікірешко? Пане Матіос, це зовсім просто. В 10 хвилинах їзди від ГПУ знаходиться ТРЦ Гулівер, що належить Клименку і Стоматологу. На 27-му поверсі цього бізнес-центру розташований конверт-центр. Який контролюється паном Кікірешко. І сам Кікірешко там регулярно з’являється. І дуже вільно себе почуває, розповідаючи, що «в пракуратурє всьо порешал», та час від часу займається ще одним хобі – лупцює жінок.

Якщо Кікірешко працює і нікуди не біжить, значить його послуги комусь потрібні, і значить від когось він отримав гарантії власної недоторканості. Може, пану Матіосу відомо хто цей «комусь» і «хтось», і він назве його ім’я? А заодно розповість, що ГПУ встановлено по нашому світському леву-ковертатору. Або скаже, що це «чєстнєйший чєловєк», що теж буде відповіддю.

P.S. Звертаємося до читачів, у яких во френдах є Матіос, що курирує розслідування цієї справи. Будь ласка, тегніть його, або ж опублікуйте цей текст у нього на сторінці. Великий плюс в карму.

Громадська ініціатива “STOP Фіктивний ПДВ”

2016-10-26 18:14 830